Главная | Спорт | Втрачаємо очки

Втрачаємо очки

17 сентября 2015 - Админ

Виснажливим виявився кінець серпня для нашої команди. За останні десять днів вона провела три виснажливі матчі, але жодної перемоги, на жаль, не здобула. Після програшу вдома київському «Динамо» на виїзді наші футболісти у столиц іпоступилися перемогою ФК «Оболонь-Бровар». Та на цьому смуга невдач не закінчилась, і ЗО серпня комсомольчани програли у Краматорську ФК «Авангард» - команді-аутсайде-ру національного чемпіонату першого дивізіону.

Рахунок у матчі проти «Авангарду» було відкрито • під завісу першого тайму: комсомольчани пропустили потужний удар Максима Дегтярьова. А от урів-няти його наші футболісти змогли лише на 55-й хвилині. У воротах суперника відзначився Вадим Ворон-ченко. Далі було видалення нашого основного захисника Олександра Голядинця. Проте, навіть перебуваючи у меншості, «Гірник-Спорт» гідно втримував оборону. Вдруге пропустили гол комсомольчани за 16 хвилин до фінального свистка. А бив по м’ячу екс-гравець нашої команди Сергій Алексанов. Кінцевий підсумок - 2:1 на користь «Авангарду».

- Нам зараз нелегко, - зазначив головний тренер ФК -Гірник-Спорт» Ігор Жаб-ченко. - У команди нині ігрова криза, яку ми намагаємось подолати. Хто б що не казав, але м’яч просто не хоче летіти у ворота суперника. Крім того ми маємо конкретні претензії до деяких гравців,
ставлення до роботи влаштовує тренерські клубу. До КІНЦЯ ПОТОЧН( ми проведемо кадрові к ви, і все стане на свої мі манда знову буде тіши' уболівальників конструк та результативною грок Наступний матч у рамк піонату України з футбо^ ник-Спорт» проведе 5 ве На своїй спортивній базі мольчани прийматиму^ каську команду «Дніпро