Главная | Спорт | Незмінний чемпион

Незмінний чемпион

4 августа 2015 - Админ

Боксер із Комсомольська Євген Павловський вкотре підтвердив свій лідерський статус на національному рівні, здобувши перемогу на юніорському чемпіонаті України. Честь нашого міста на змаганні відстоювало двоє спортсменів. Олег Холоша припинив боротьбу за медаль на стадії кваліфікаційних поєдинків.

Чемпіонат України з боксу серед юніорів відбувся у Тернополі.

Змагання зібрало понад 250 кращих боксерів нашої країни. Було проведено 240 запеклих поєдинків, розіграно 21 комплект нагород.

Комсомольчанин Євген Павловський виступав у ваговій кате- § горії 75 кг-А, де претендентами на медаль було 10 титулованих f боксерів. Наш земляк провів три виснажливих двобої, і в усіх упевнено переміг. У чвертьфінальному поєдинку з рахунком 3:0 він перевершив представника Донеччини Віталія Стальченка.

Півфінальну зустріч провів проти боксера з Одещини Керима Мусаєва, де судді одностайно віддали перевагу Євгену. Впевнену перемогу здобуто і у фіналі. Євген Павловський майстерно здолав донеччанина Івана Чубревічева, вкотре довівши, що йому немає рівних на національному чемпіонаті.

Не пощастило іншому представникові Комсомольська Олегу Холоші. Він виступав у ваговій категорії 70 кг-А, і його супротивниками було дев’ятеро спортсменів. На жаль, боротьбу за медаль Олег припинив ще на стадії кваліфікаційних поєдинків після програшу Джамалу Усманову.