Главная | Спорт | Держимся втройке

Держимся втройке

16 мая 2015 - Админ

Професіональна футбольна команда «Гірник-Спорт» зіграла матч 26-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першоїліги, де її суперником був ФК «Суми». У грі було забито два м’ячі. Підсумок - нічия. У Суми команда «Гірник-Спорт» приїхала у піднесеному настрої. Наснаги додавав і результат міжособистісного матчу у рамках першого кола чемпіонату України. Тоді наші футболісти здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. Перший гол на 56-й хвилині другого тайму забив Євгеній Лозовий. На 86-й хвилині го-льову естафету підхопив Сергій під завісу гри - з розіграшу штрафного влучний удар здійснив Олександр Андрієвський.

Цього разу «Гірник-Спорт» продемонстрував якості лідера з початку першого тайму і міг відкрити рахунок ще на сьомій хвилині гри. Та сталося це на 33-й - влучним та яскравим ударом відзначився Марат Даудов.

Після перерви боротьба за володіння м’ячем лише посилилася. Футболісти майже не затримувались у центрі поля. Протягом 86 хвилин матчу наші спортсмени впевнено утримували оборону, пропустивши гол у свої ворота вже наприкінці гри. Влучний удар виконав Олександр Медведев. Тож у результаті - нічия.