Главная | Спорт | Дебютні старти

Дебютні старти

9 июня 2015 - Админ

Секцію легкої атлетики у Комсомольську було відкрито лише на початку поточного навчального сезону. І приємно, що вже нині серед вихованців є чемпіони та призери обласного чемпіонату. Відділення відвідує 60 спортсменів. Заняття проводять 3 тренери-викладачі: Василь Біліченко, Надія Горо-динець та Катерина Рябоконь.

Чемпіонкою області з легкої атлетики стала Елеонора Гарлінська. Вона доскнало виконала вправу метання спису. Її результат - 25 метрів 35 сантиметрів -виявився недосяжним для суперниць. Також Елеонора Гарлінська стала срібною призеркою у штовханні ядра. Елеонора змогла штовхнути легкоатлетичний сна-
ряд на 10 метрів 58 сантиметрив.Відзначилася на чемпіон; тавщини і комсомо/ Вікторія Чухлич. Вона з бронзу у спринтерськом на 60 метрів. Часовий п< Вікторії - 8,6 секунди, а повідає нормативу і спортивного розряду.

За крок до п’єдестал ни зупинився KOMCOMOJ Максим Шатровий. Він тим пробіг стометрівку с стим рекордом - за 11,' ди, що вище нормативу спортивного розряду. І вому призеру змагання пограв долі секунди.

Чимало медалей леп здобули і на весняному наті міста, який пройшов у середі ня в Комсомольську. Учасники зь у бігу на п’яти дистанціях: 100,2 800 та 1500 метрів. Також перемс ло визначено у стрибках в дое штовханні ядра.